Хто такі діти?

Гадаю, ви подумаєте, що це дивне питання), для нас, для людей, які бачать дітей щодня, народжують, доглядають за ними. Але все ж багато хто з нас забуває або навіть не знає, хто вони такі.

Багато хто вважає, що діти - це просто люди маленького зросту, які весь час скиглять (причому спеціально), вимагають, маніпулюють, не розуміють навіть зі 100-го разу ну і так далі. Але мало хто замислюється і знає, що діти - це маленькі створіння зі своїми унікальними особливостями розвитку, з недосконалими системами внутрішніх органів, а найголовніше, що вони мають молодий незрілий мозок, який остаточно сформується (пристебніть паски) тільки до 25-ти років 😅 і від того, наскільки успішно він сформується і скільки унікальних нейронних зв'язків він створить, буде залежати успішність життя дитини.

На жаль чи на щастя до новонародженої дитини не додається інструкція, тому батькам часом буває так складно. Так було і зі мною, поки мене все це не перестало влаштовувати і я вирішила в усьому детально розібратися, ну а тепер, так би мовити, у спадок, передати вам. Далі в блозі я буду розповідати про унікальність кожного моменту розвитку дітей, на що варто звернути увагу, про те, як, здавалося б, банальні речі неймовірно впливають на розвиток малюка і про те, як батькам з усім цим не збожеволіти. 🤯 Ви вже в передчутті? Я, так!

Mam4ik

Mam4ik