ДІТИ - ОБМЕЖЕННЯ чи МОЖЛИВІСТЬ?

Дуже часто, коли діти приходять у наше життя, ми починаємо думати про те, що наше життя вже ніколи не буде таким, як раніше. Потрібно змінювати спосіб життя, і в нас тепер дуже мало часу на себе, на роботу, на якісь проєкти. Багато хто в цьому вбачає величезну перепону, дехто сильно сумує за своїм минулим бездітним вільним життям і внаслідок цього отримує післяпологову депресію. Так чи інакше наше життя після народження дітей змінюється і по-іншому бути не може, але мало хто замислюється про те, які можливості нам дають наші діти.

Я взагалі вважаю, що діти просто так ніколи не приходять у наші життя, що діти наші найбільші вчителі! 🧑‍🎓
Я не раз переконалася на особистому досвіді, що діти - це величезний стимул для наших найбільших змін, трансформацій і відкриттів нових талантів.

Сотні мам та й тат заново відкрили себе після народження дитини в нових професіях.

Іноді хвороби дітей випадають на нашу долю не для покарання, а для опрацювання наших життєвих ситуацій, і в цьому я теж переконалася на власному досвіді, і якось обов'язково Вам розповім.

Діти, з якими є якісь проблеми, чи то проблеми з поведінкою, чи то з здатністю до навчання, - це теж не привід звинуватити весь світ, а привід зазирнути в себе насамперед і, розібравшись із проблемою, здобути безцінний досвід, а потім зрозуміти, що це була насправді не проблема, а можливість.
Діти завжди вказують на наші прогалини в житті!

Я щиро впевнена, що кожна дитина, яка приходить у наше життя, унікальна і здатна дати нам більше, ніж "забирає", як нам здається, часу, енергії, емоцій.
Просто важливо змістити вектор нашого сприйняття, перемкнути тумблер і, протерши добре очі, розглянути ті можливості, які дає нам життя після появи в ньому дітей.
Згодні?

Mam4ik

Mam4ik